Suszarki do rąk Dyson – świetne urządzenia do miejsc publicznych

Suszarki do rąk coraz śmielej pojawiają się zarówno w różnego rodzaju instytucjach publicznych, jak i restauracjach, galeriach handlowych czy pubach. Jednym słowem wszędzie tam, gdzie łazienki są ogólnodostępne.

Suszarki do rąk Dyson – nowoczesne i estetyczne rozwiązania

Ręczniki papierowe coraz częściej są wypierane przez urządzenia suszące, które są znacznie bardziej estetyczne i ekonomiczne w użytkowaniu. Ponadto takie suszarki doskonale sprawdzają się wszędzie tam, gdzie w ciągu kilku minut przewija się znaczna ilość osób. Niektóre, nowoczesne modele potrafią wysuszyć mokre ręce nawet w przeciągu 12 sekund, co znacznie zmniejsza zatory w łazienkach. Dodatkowo charakteryzują się one bardzo nowoczesną, piękną stylistyką i doskonale prezentują się w każdym wnętrzu.

Główne cechy suszarek

Urządzenia suszące mają dbać o środowisko i zmniejszać utratę wody, dlatego niektóre modele sprzedawane są w zestawie z umywalką, do której skapuje cała woda z rąk. W ten sposób problem mokrej podłogi zostaje rozwiązany. Dodatkowo takie urządzenia mają znacznie mniejszy wpływ na środowisko niż ręczniki papierowe, są znacznie bardziej ekonomiczne oraz mogą być montowane również w domach. Suszarki są również urządzeniami bardzo higienicznymi – w nowoczesnych modelach montowane są filtry HEPA, które wychwytują 99% bakterii z powietrza używanego do suszenia dłoni. W ten sposób ręce są suszone czystym, niezanieczyszczonym powietrzem.